ФК «Бердичів» програв на останніх секундах матчу – КОРОСТИШІВ СЬОГОДНІ

ФК «Бердичів» програв на останніх секундах матчу

Футбольний клуб «Бердичів» провів свою чергову гру у рамках Чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги. Наші земляки у домашньому матчі на стадіоні «Прогрес» приймали «Авангард» з Новоград-Волинського. Це вже була четверта зустріч команд у 2017 році. На початку сезону команди зустрічалися між собою у Кубку Житомирської області, тоді у Бердичеві мінімально переміг ФК «Бердичів», а у Новоград-Волинського гра завершилась внічию 1-1. Так само внічию, але 0-0, завершилася і перша гра команд у першому колі Чемпіонату.

Повідомляє сайт БЕРДИЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на РІО БЕРДИЧІВ.

Наші земляки, підопічні Ігоря Зеленцова впевнено розпочали матч і вже на 19 хвилині відкрили рахунок у грі, відзначився Олександр Гончарук. Надалі і гості, і господарі у першому таймі свої небезпечні моменти не реалізували.

У другому таймі команди обмінювалися небезпечними моментами, але знову ж таки бердичівським футболістам вдалося відзначитися у воротах «Авангарду». Забитий м’яч на рахунку Ігоря Білецького. За декілька хвилин у матчі, як виявилося згодом, стався ключовий момент усієї гри. Воротар гостей після однієї з атак на свої ворота навмисно вдарив гравця ФК «Бердичів» Олександра Гончарука, але арбітр матчу Ігор Іванцов з Житомира замість того, щоб вилучати воротаря гостей, показав йому та Олександру Гончаруку жовту картку. Чому арбітр прийняв таке рішення, невідомо, адже за усіма нормами та правилами футболу він був зобов’язаний вилучати воротаря гостей.

Після цього моменту через декілька хвилин гостям вдалося відзначитися у воротах бердичівлян. А те, що сталося на останній хвилині матчу та на трьох доданих хвилинах до основного часу матчу, було справжнім шоком для бердичівських вболівальників. Гостям двічі за три хвилини вдалося відзначитися у воротах бердичівлян. Отже у підсумку – перемога «Авангарду» з рахунком 3-2.

ФК «Бердичів» зовсім незаслужено, не думку багатьох фахівців та вболівальників, поступається «Авангарду». Невідомо, чи була б ця поразка, якби арбітр Ігор Іванцов з Житомира при рахунку 2-0 на користь ФК «Бердичів» по-справедливому вилучив би воротаря гостей.

Свій наступний матч ФК «Бердичів» також проведе вдома 7 жовтня проти ще однієї команди з Новоград-Волинського – «Звягеля».