У Новоград-Волинському хочуть впровадити місцеве радіомовлення – КОРОСТИШІВ СЬОГОДНІ

У Новоград-Волинському хочуть впровадити місцеве радіомовлення

4 липня 2017 року у конференц-залі Будинку рад відбулося засіданні ради старійшин міста при міському голові, у якому взяли участь секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко, заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін, начальник відділу економічного аналізу та планування міської ради Олена В’ячеславівна Тімофєєва та члени ради старійшин.

Повідомляє сайт Новоград-Волинський Сьогодні з посиланням на Новоград-Волинську міську раду.

Відкрив засідання голова ради старійшин міста при міському голові – Григорій Миколайович Грінченко.  Голова ради озвучив питання, які найбільше цікавлять членів ради, а саме: хід виконання пропозиції щодо впровадження місцевого радіомовлення та розширення меж міста шляхом об’єднання з навколишніми  селами.

По першому питанню заслухали начальника відділу економічного аналізу та планування міської ради Олену Тімофєєву, яка повідомила про прийняте рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 25.05.2017 № 786 «Про оголошення конкурсу на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів». Даним рішенням визначено перелік вільних каналів мовлення та територію розповсюдження програм. В цей перелік входить і місто Новоград-Волинський з місцем встановлення передавача на вулиці Івана Мамайчука, 14 та територією розповсюдження програм – це територія міста Новограда-Волинського та району. А також, Олена В’ячеславівна наголосила, що відповідно до затверджених конкурсних умов на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів, граничний термін подачі заяв на видачу ліцензії – 28.07.2017, граничний термін підбиття підсумків конкурсу – 26.09.2017. Враховуючи це, до кінця року на території міста та району має запрацювати ефірне радіо.

По другому питання проінформував заступник міського голови Віктор Шалухін, який довів до відома присутніх інформацію про проведену роботу в напрямку об’єднання міста із прилеглими селами. А саме: в міському Палаці культури імені Лесі Українки було проведено загальноміські громадські слухання питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському». У результаті голосування громада міста підтримала пропозицію депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району. «За» проголосувало 289 жителів міста. Крім того, на засіданні тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання було прийнято рішення про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Секретар міської ради Олена Пономаренко зауважила, що під час засідання сесії  депутати міської ради внесли пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського і села Гульськ Гульської сільської ради  в  міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському. В даний час робочою групою, головою якої є перший заступник міського голови Сергій Колотов,  вивчається дана пропозиція. А вже 20 липня о 15:00 годині у великому залі Будинку рад відбудуться громадські слухання питання об’єднання.

Наприкінці зустрічі Олена Анатоліївна поцікавилась думкою щодо розвитку міста у представників старшого покоління, які мають високий авторитет серед місцевих мешканців. На що члени ради старійшин одноголосно погодились, що місто має значні позитивні зміни та розвивається у всіх напрямках, а саме: дуже зручним для жителів міста стало відкриття амбулаторій сімейної медицини; проводиться облаштування та благоустрій не лише центральних вулиць, а й околиць міста – асфальтування доріг, заквітчення, зрізання аварійних дерев.

А також, представники ради старійшин окреслили проблемні питання,  які хвилюють громаду міста  та потребують вирішення на рівні міської влади. Передусім, учасники засідання порушили питання проведення капітального ремонту тротуарів міста та міського парку культури і відпочинку, будівництво міні ГЕС, облаштування та благоустрій джерел водопостачання.

Джерело: Новоград-Волинський Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Выбран самый красивый мужчина в мире

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Leave a comment

Your email address will not be published.


*